Понедельник, 26.02.2024, 10:07 Вход
RSS

13:28

Ремонт квартир форум rapidshare

ремонт квартир форум rapidshare

ремонт квартир форум rapidshareУ раз несвочасного перерахування на вдповдн рахунки коштв за встановлен законодавством дотац, компенсац (субсид) на оплату житла комунальних послуг пдпримства, органзац, що надають житлово-комунальн послуги, можуть звертатися з позовом до суду про безспрне стягнення коштв з платникв, як мають сплачувати зазначен дотац, компенсац Стаття 26. Оренда примщень у житловому комплекс Власник примщення у багатоквартирному . Будинку, в якому створене обднання, може здати його в оренду для проживання фзичнй особ або для здйснення господарсько, пдпримницько та ншо не заборонено законом дяльност фзичнй або юридичнй особ, якщо така дяльнсть не суперечить встановленим нормам використання примщень у жилих будинках та не завда шкоди нтересам власникв (користувачв) навколишньому середовищу. За необхдност може бути здйснене переведення примщення у нежиле на термн д договору оренди або постйно у порядку, встановленому законодавством. У порядку, передбаченому статутом, правлння обднання за дорученням загальних зборв може укласти договр оренди з фзичною або юридичною особою щодо примщень, як перебувають у спльнй власност членв обднання. За домовленстю сторн може бути укладений. договр про передачу в оренду квартири (примщення) та примщень або х частини, що перебувають у спльнй частковй власност членв обднання. В цьому випадку . Договором визначаться частка кожно сторони в отриманн доходв та сплат податкв, нших обовязкових платежв, передбачених законом чи Предметом договору оренди жилих та нежилих примщень для ведення господарсько, пдпримницько або ншо не заборонено законом дяльност може бути квартира чи нежиле примщення, що розмщен в багатоквартирних будинках, з дотриманням орендарем державних будвельних, протипожежних, сантарно-ггнчних та нших норм, встановлених законодавством. У договор оренди таких примщень обовязково зазначаються предмет договору, мета використання примщень, номер дата видач документа, що посвдчу державну рестрацю орендаря як субкта пдпримницько дяльност, термн, на який укладаться договр, обовязки та права орендаря орендодавця, вдповдальнсть за заподян збитки. У договор можуть бути визначен також нш Орендар.

 

 

 

Фотогалерея № 5861 по теме: "лучшие цены на ремонт квартиры", "капитальный ремонт многоквартирного дома в ростовской области", "дизайн комнаты с фото", "смета на ремонт 2 комнатной квартиры", "ремонт квартир нужен ли кассовый аппарат", "пример дизайна интерьера малогабаритных квартир", "онлайн дизайн двухкомнатная хрущевка проходная 44 кв".

 

ремонт квартир офисов в санкт петербурге фото варианты ремонта комнат компьютерная помощь ремонт холодильников дома дизайн двухэтажных квартир фото
Ремонт 3х-комнатных квартир в днепропетровске
Фото дизайн квартир 2007 года
Капитальный ремонт многоквартирных домов на юге москвы
Стоимость ремонта в квартире риал

 

 

: 749
Всего комментариев: 0
Имя *:
Email *:
Код *: